تلفن : ۴۱۹۴۳
۰۲۱-۹۱۰۰۸۸۰۸
info @ pardisnoorsalamat
آدرس : خیابان انقلاب ، خیابان ابوریحان ، تقاطع شهدای ژاندارمری ، شماره ۲۸ فکس : ۶۶۴۸۲۵۰۹ تلگرام : ۰۹۱۹۸۰۱۶۴۰۰
می 4, 2020
کرایو ابلیشن عود کانسر پروستات بعد از جراحی
کرایو ابلیشن عود کانسر پروستات بعد از جراحی

سرطان پروستات

سرطان پروستات دومین سرطان شایع بعد از سرطان ریه در مردان است . سرطان پروستات می تواند دارای رشد اهسته بوده و زمانی طولانی تا بروز  علائم بالینی آن داشته باشد . در مواردی دیگر تومور به سرعت رشد کرده و  تهاجم تومور به بافت های دیگر امکان پذیر می شود . در چنین مواردی فاصله زمانی بین شروع بیماری و گسترش دامنه آن بسیار کوتاه است .
در مواردیکه سلولهای سرطانی در درمان اولیه کاملا زدوده و نابود نشده باشد , شرایط رشد و تکثیر سلولهای بدخیم سرطانی محیا می شود این بدین معنی نیست که درمان ناقص یا اشتباه انجام شده بلکه اکثرا در درمان بیماریهای سرطان عود بدخیمی شایع می باشد . ممکن عود سرطان بصورت سرطان ثانویه نمایان شود . (متاستاز) بدین صورت که سلولهای سرطانی در یک ارگان دیگر بدن شروع به رشد و تکثیر می نماید . 

 

 

اخیرا درمان بسیار جدیدی جهت بیمارانیکه دچار عود کانسر پروستات می شوند در مرکز تصویر برداری پردیس نور ارائه شده است .

کرایو ابلیشن , تکنیک تخریب سلول توسط سیستم سرمایش یا فریز کردن می باشد . با این تکنیک دمای سلول سرطانی را به .. سانتیگراد رسانده و باعث از بین رفتن سلول سرطانی می شود . این تکنیک  دارای مزیتهای بسیاری در درمان عود سرطان می باشد 

 

انجام این عمل چه در درمان اولیه سرطان و چه در عود بافت سرطان می تواند نتایج بسیار موثری در کنترل و درمان سرطان داشته باشد . بخصوص زمانیکه بیمار شرایط بیهوشی یا جراحی نداشته باشد این عمل پیشنهاد می شود .